Plovoucí podlahy do bytu.

Moderní podlahy do Vaší domácnosti, které znázorní interiér bytu.
Vyberte si z jedinečné pestrosti druhů, barev a typů plovoucí podlahy, které se ve Vašem obydlí stanou obrazem Vašich individuálních představ a které se harmonicky zapojí do Vašeho zcela vyjímaného světa. Plovoucí podlaha je nedoceněná podlahová krytina.
Plovoucí podlahy mají dlouhou životnost, jsou velmi odolné proti opotřebení, špíně a zároveň jsou i nenáročné na údržbu.
Podlahy do bytu, díky svým užitným vlastnostem i jednoduchému způsobu pokládky zažívají plovoucí podlahy boom jak v zahraničí, tak také u nás. Základem plovoucích podlah odolnost, lehkost pokládky, zachování akustiky.

vinylové podlahy do ložnicevinylové podlahy do ložnicevinylové podlahy do ložnice

 

Plovoucí podlahy rozhodně obstojí v silné konkurenci podlahovin, pevné a odolné plovoucí podlahy, které se snadno udržují.
Finální vrstva plovoucí podlahy by měla vždy splňovat několik základních požadavků a to i s ohledem na to, kde bude realizována. Je to předně moderní a estetický vzhled, trvanlivost a odolnost podlahy, její snadná údržba a v neposlední řadě by měla splňovat veškeré bezpečnostní požadavky

 

. . . ..