Zrcadla Praha

Vyrábíme zrcadla na míru dle požadavků zákazníka.
Zrcadla na zeď, každý máme určitě zrcadlo minimálně v koupelně, někdo nosí zrcadlo v peněžence, jiný ho má v ložnici. Jinde se vyskytují velkoplošná zrcadla, ty se vyskytují v baletních školách, v divadle i někdy v tělocvičnách.
Zrcadla na míru, zrcadla do koupelny, šatny, interieru i exterieru všechna vyrobená zrcadla dovezeme na místo určení a zajistíme montáž zrcadel.
Koupelnová zrcadla, zrcadlo s jednoduchým pravoúhlým designem vyráběná na míru. Koupelnová i jiná námi vyráběná zrcadla jsou čirá, ale můžeme i dodat zrcadla s barevného skla.

zrcadla Praha

 

Bytová zrcadla doplněk do interiéru, převážně se montují do ložnic, ale i do vestavěných, šatních skříní, Zrcadla opticky zvětšují prostor interiéru. Zrcadla jsou zcela běžným a obyčejným inventářem našich bytů, pro většinu lidí jsou něčím navýsost všedním.

 

. . . ..

Zrcadla Praha, koupelnová zrcadla, bytová zrcadla, interiérová zrcadla, velkoplošná zrcadla, rustikální zrcadla, gynekologická zrcadla, nemocniční zrcadla, rustikální zrcadla, velkoplošná zrcadla, barevná zrcadla, čirá zrcadla, zrcadla do ložnice, zrcadla do předsíně, zrcadla do koupelny, zrcadla do chodby, zrcadla do kuchyně, zrcadla do posilovny, zrcadla na míru, velká zrcadla, Praha, . . . . . . . . . ..

Zrcadla Praha

Záznamy: 1 - 1 ze 6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>